KDE?

BRNO a okolí je nejčastější lokalita kde opravuji PC. Rád přijedu i k Vám. Nebojte se zavolat i když jste z daleka pomůžu Vám.

Přijedu. Opravím. Hotovo.

Potřebuji opravit PC.

JAKUB - Brno
Rozbilo se mi tlačítko pro spuštění počítače, a pan Martini mě dokázal navést k jeho zdárnému přepojení, a to i přes to, že jsme komunikovali pouze telefonicky. Navíc byl příjemný. 

TOMMY - Střelice
Přestal mi jít zvuk v notebooku. Prvně jsem zavolal kámoše, ale tomu se to nepodařilo opravit. Ten zavolal ještě jednoho kámoše, prej tomu rozumí více, ale taky nepochodil. Nakonec jsem zavolal 1POMOC.eu za hoďku borec přijel, vyladil mi kompl, doinstaloval ještě ovladače pro grafárnu a já nevím co, odebral viry nainstaloval antivirák a za hoďku a půj jsem mohl v klidu s kámošema pařit gamesky.

IVANA - Rajhrad
Volala jsem do několika servisů a všichni chtěli PC dovést. Až na RychlePC.cz řekl: Jasně jen dodělám rozdělaný počítač a jedu k Vám, za hodinku už opravoval u mě. Bylo to super, ještě nikdy jsem neviděla PC zevnitř, procesor, paměti, disk. Ani jsem nevěřila kolik prachu v počítači může být, až jsem se styděla. Ještě to prej vyladí a odviruje a za hodinku a půl bylo vše jak nové. Už nemusím čekal až se počítač za půl hodiny nastartuje, prostě zapnu a jede. Příště zavolám zase RychlePC.cz  

Pravidelně opravuji.

Brno, Babice u Brna, Babice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou, Blansko, Blučina, Břeclav, Březník, Čebín, Čučice, Dolní Kounice, Domašov, Drásov, Ivančice, Javůrek, Kanice, Ketkovice, Kralice nad Oslavou, Kuřim, Lažánky, Ledce, Lesní Hluboké, Litostrov, Lhánice, Lukovany, Mohelno, Moravany, Moravské Knínice, Náměšť nad Oslavou, Nebovidy, Neslovice, Ochoz u Brna, Olbramovice, Omice, Ořechov, Oslavany, Ostopovice, Ostrovačice, Popůvky, Prštice, Příbram na Moravě, Pohořelice, Přibyslavice, Radostice, Rajhrad, Rajhradice, Rapotice, Rosice u Brna, Rudka, Řícmanice, Říčany u Brna, Říčky, Senorady, Stanoviště, Střelice, Tetčice, Tišnov, Trboušany, Troubsko, Újezd u Rosic, Velká Bíteš, Veselka, Veverská Bítýška, Veverské Knínice, Vysoké Popovice, Zakřany, Zastávka u Brna, Zbraslav, Zbýšov u Brna, Znojmo, Židlochovice.

Opravuji i hodně daleko.

Pomocí vzdáleného přístupu jsem opravoval také: Barcelona, Bratislava, Brusel, Colorado, Helsinki, Kentucky, Londýn, New York, Praha, Paříž, Řím, Toronto, Vídeň, Washington.

Rád přijedu i k Vám. Nebojte se zavolat.

Chci opravit PC na dálku.

JAROMÍR - Brno
Večer v 19 hodin nám přestal fungovat internet, když jsem volal 1POMOC.eu tak mi říkal "Ještě dodělávám práci před Vámi, ale pokud Vám to nevadí, tak se stavím kolem 20té hodiny?" a fakt přijel večer a internet mi opravil. Jsem moc rád, potřeboval jsem nutně pracovat. 

Markéta - Bosonohy
Notebook se mi zasekl a vypnul. Nešel zapnout, pořád jen načítal, Tak jsem zavolala RychePC.cz a byla jsem překvapená, že už za hodinku byl opravář u mě. Za chvíli jsem už viděla, že všechny moje fotky z dovolené a dokumenty jsou v pořádku

JAN - Říčany
Potřeboval jsem ze starého počítače, který mi vyhořel, dostat dokumenty a fotky do nového notebooku. Fakt se mu to podařilo. Jsem rád, měl jsem tam spousty fotek a už jsem myslel že jsou pryč.

HYNEK - Brno
Měl jsem notebook v jiném servisu týden. Byl zpomalený a nenačítal stránky na netu. V servisu na závadu nepřišli. Přijel a za půl hodiny notebook vyčistil od malwaru a hned jel jako nový. Doporučuji všem.