KDE?

Opravuji Windows počítače po celém světě. Stačí, že jste připojeni k internetu.

Když nelze provést opravu vzdáleně mohu za Vámi přijet a opravit PC u Vás doma.

Rád Vám pomůžu, volejte ihned. Už se na Vás těším.

Připojím. Opravím. Hotovo.

PC SERVIS - Opravuji Windows počítače po celém světě.
PC SERVIS - Opravuji Windows počítače po celém světě.

Opravit počítač?

JAKUB - Brno
Rozbilo se mi tlačítko pro spuštění počítače, a pan Martini mě dokázal navést k jeho zdárnému přepojení, a to i přes to, že jsme komunikovali pouze telefonicky. Navíc byl příjemný. 

MIREK - Prostějov
100% profesionální přístup, rychlé vyřešení problémů s notebookem a to i přesto, že byla neděle. V pana Martini mám 100% důvěru a vřele doporučuji všem co mají problém se svým PC. Osobně já k nikomu jinému jezdit nebudu. 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

ZDENĚK - Brno Líšeň
Rychlé spojení telefonem. Velmi ochotné jednání a oprava na dálku v čase dle dohody provedena i když byla složitá vzhlem ke stavu a stáří počítače. Placeno na bankovní účet počítačem. Cena dle předpokladu slušná na délku opravy. Doporučuji. V případě potřeby použiji opět. 

Pravidelně opravuji počítače u Vás doma.

Brno, Babice u Brna, Babice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou, Blansko, Blučina, Břeclav, Březník, Čebín, Čučice, Dolní Kounice, Domašov, Drásov, Ivančice, Javůrek, Kanice, Ketkovice, Kralice nad Oslavou, Kuřim, Lažánky, Ledce, Lesní Hluboké, Litostrov, Lhánice, Lukovany, Mohelno, Moravany, Moravské Knínice, Náměšť nad Oslavou, Nebovidy, Neslovice, Ochoz u Brna, Olbramovice, Omice, Ořechov, Oslavany, Ostopovice, Ostrovačice, Popůvky, Prštice, Příbram na Moravě, Pohořelice, Přibyslavice, Radostice, Rajhrad, Rajhradice, Rapotice, Rosice u Brna, Rudka, Řícmanice, Říčany u Brna, Říčky, Senorady, Stanoviště, Střelice, Tetčice, Tišnov, Trboušany, Troubsko, Újezd u Rosic, Velká Bíteš, Veselka, Veverská Bítýška, Veverské Knínice, Vysoké Popovice, Zakřany, Zastávka u Brna, Zbraslav, Zbýšov u Brna, Znojmo, Židlochovice.

Opravuji i hodně daleko.

Pomocí vzdáleného přístupu jsem opravoval také: Barcelona, Bratislava, Brusel, Colorado, Helsinki, Kentucky, Londýn, New York, Praha, Paříž, Řím, Toronto, Vídeň, Washington.

Rád opravím i Váš počítač. Nebojte se zavolat.

Opravit PC na dálku?

HYNEK - Brno
Měl jsem notebook v jiném servisu týden. Byl zpomalený a nenačítal stránky na netu. V servisu na závadu nepřišli. Přijel a za půl hodiny notebook vyčistil od malwaru a hned jel jako nový. Doporučuji všem. 

JAN - Říčany
Potřeboval jsem ze starého počítače, který mi vyhořel, dostat dokumenty a fotky do nového notebooku. Fakt se mu to podařilo. Jsem rád, měl jsem tam spousty fotek a už jsem myslel že jsou pryč.

JAROMÍR - Brno
Večer v 19 hodin nám přestal fungovat internet, když jsem volal 1POMOC.eu tak mi říkal "Ještě dodělávám práci před Vámi, ale pokud Vám to nevadí, tak se stavím kolem 20té hodiny?" a fakt přijel večer a internet mi opravil. Jsem moc rád, potřeboval jsem nutně pracovat. 

MARKÉTA - Bosonohy
Notebook se mi zasekl a vypnul. Nešel zapnout, pořád jen načítal, Tak jsem zavolala RychePC.cz a byla jsem překvapená, že už za hodinku byl opravář u mě. Za chvíli jsem už viděla, že všechny moje fotky z dovolené a dokumenty jsou v pořádku


RychlePC.cz - PC Servis u Vás doma - Roman MARTINI na Firmy.cz