RECENZE

Podělte se o zkušenost s mojí prací. Pomůžete sobě, mě i ostatním. Vaše nápady, návrhy i slova chvály mě inspirují, abych byl nejlepší opravář PC.

Přijedu. Opravím. Hotovo.

Pochválit opravu?

MARTA - Brno
dcera měla zpomalený notebook, když startoval trvalo to snad 20minut, už jsem myslela že budu muset kupovat nový, ale pán mi říkal, že je to pořád velmi slušný herní notebook. Když ho vyčistil od prachu a odviroval, doladil nějaké ovladače a já nevím co ještě říkal, zase šlapal jako nový, a to vše přímo u nás doma. Za hodinku a něco bylo vše hotovo a ještě jsme se u toho pořádně zasmáli :-)

VOJTA - Kuřim
Syn se snažil obnovit systém a nějak to zkolabovalo. Windows už prostě nenaběhl. Tři dny jsme se s tím doma trápili. Pak jsem našel 1POMOC.eu a zavolal. Přijel za hodinku k nám domů opravil PC, nainstaloval Windows. Říkal že tu instalaci ještě vyladí, nainstaloval ovladače a programy a už nám to šlape. Tak rychle nám počítač nejel, ani když byl nový. Super práce. Děkuji

JAKUB - Brno
Rozbilo se mi tlačítko pro spuštění počítače, a pan Martini mě dokázal navést k jeho zdárnému přepojení, a to i přes to, že jsme komunikovali pouze telefonicky. Navíc byl příjemný.

ČÁRYFUK - Šlapanice
Super práce profesionální přístup. Zkrátka počítačový mág. Díky moc. www.eprv777.cz

TOMMY - Střelice
Přestal mi jít zvuk v notebooku. Prvně jsem zavolal kámoše, ale tomu se to nepodařilo opravit. Ten zavolal ještě jednoho kámoše, prej tomu rozumí více, ale taky nepochodil. Nakonec jsem zavolal 1POMOC.eu za hoďku borec přijel, vyladil mi kompl, doinstaloval ještě ovladače pro grafárnu a já nevím co, odebral viry nainstaloval antivirák a za hoďku a půj jsem mohl v klidu s kámošema pařit gamesky. 

IVANA - Rajhrad
Volala jsem do několika servisů a všichni chtěli PC dovést. Až na RychlePC.cz řekl: Jasně jen dodělám rozdělaný počítač a jedu k Vám, za hodinku už opravoval u mě. Bylo to super, ještě nikdy jsem neviděla PC zevnitř, procesor, paměti, disk. Ani jsem nevěřila kolik prachu v počítači může být, až jsem se styděla. Ještě to prej vyladí a odviruje a za hodinku a půl bylo vše jak nové. Už nemusím čekal až se počítač za půl hodiny nastartuje, prostě zapnu a jede. Příště zavolám zase RychlePC.cz