RECENZE

Podělte se o zkušenost s mojí prací. Pomůžete sobě, mě i ostatním. Vaše nápady, návrhy i slova chvály mě inspirují, abych byl nejlepší opravář PC.

Přijedu. Opravím. Hotovo.

RECENZE.

§5a odst.5 ZOS Novela z 6. ledna 2023 nestanovuje povinnost recenze ověřovat.
Přijatá recenze ve vztahu k náplni mé práce oprava počítačů a spotřebičů převážně pro domácnost, kladná či záporná je anonymizována pouze na křestní jméno či přezdívku. Text recenze může být zkrácen či gramaticky opraven, nikdy není obsahově a významově měněn. Vzorová fotografie pochází z volně dostupné databanky.
Recenze neověřuji.coi.cz/recenze/

MARTA - Brno
Dcera měla zpomalený notebook, když startoval trvalo to snad 20minut, už jsem myslela že budu muset kupovat nový, ale pán mi říkal, že je to pořád velmi slušný herní notebook. Když ho vyčistil od prachu a odviroval, doladil nějaké ovladače a já nevím co ještě říkal, zase šlapal jako nový, a to vše přímo u nás doma. Za hodinku a něco bylo vše hotovo a ještě jsme se u toho pořádně zasmáli :-)

VOJTA - Kuřim

Syn se snažil obnovit systém a nějak to zkolabovalo. Windows už prostě nenaběhl. Tři dny jsme se s tím doma trápili. Pak jsem našel RychlePC.cz a zavolal. Přijel za hodinku k nám domů opravil PC, nainstaloval Windows. Říkal že tu instalaci ještě vyladí, nainstaloval ovladače a programy a už nám to šlape. Tak rychle nám počítač nejel, ani když byl nový. Super práce. Děkuji


RychlePC.cz - PC Servis u Vás doma - Roman MARTINI na Firmy.cz