KDO?

Jsem specialista na počítače s Windows. Miluji svoji práci. Opravuji PC už 20let od WindowsXP až po Windows10. Těším se na každou opravu u Vás doma.

608333700 ► Mobil ► WhatsApp

608333700@seznam.cz

www.RychlePC.cz

 PC Servis u Vás doma. BRNO a okolí.

Opravit na dálku?

LEONA - Ostrava

Nevěřila jsem, že je možné opravit počítač na dálku, ale ono to fakt funguje. Už za hodinku vše vyřešeno. To fakt nechápu. Jsem spokojená. 

GÁBINA - Praha
Zavolala jsem omylem až na jižní Moravu, ale přesto mi počítač opravil a nikam jsem nemusela svůj počítač odvážet. Je to opravdu výborné.

KRISTÝNA - Pohořelice
Jeden den jsem zavolala a druhý den mi pc už běžel jako hodinky! Určitě doporučuji, jelikož práce na opravě mého pc byla rychlá a příjemná! Jinde bych musela pc nechat v opravně minimálně týden a tady to bylo hned.

PAVEL - Rosice
Spustila se mi aktualizace na W10 a po aktualizaci se počítač pořád restartoval. Potřeboval jsem dodělat diplomku a nemohl jsem se dostat ani do počítače. Přijel snad za 20minut po zavolání a vyladil to tak, že počítač jede jako blesk. Za hodinku už jsem mohl pracovat.

JIRKA - Zbraslav
Bydlím sice daleko za Brnem, ale jako jediný PC servis ochotně přijel až ke mě domů a opravil vše ještě v den zavolání. Tak to má být

JANA - Brno
Nejlepší bylo, že jsem nemusela odpojovat dráty od počítače a tahat tu těžkou bednu do servisu. Příště už vím koho zavolat.