KDO?

Jsem specialista na počítače s Windows. Miluji svoji práci. Opravuji PC už 20let od WinXP až po Win11. Těším se na každou opravu PC.

  info@RychlePC.cz                www.RychlePC.cz

PC servis u Vás doma.

LEONA - Ostrava
Nevěřila jsem, že je možné opravit počítač na dálku, ale ono to fakt funguje. Už za hodinku vše vyřešeno. To fakt nechápu. Jsem spokojená. 

GÁBINA - Praha
Zavolala jsem omylem až na jižní Moravu, ale přesto mi počítač opravil a nikam jsem nemusela svůj počítač odvážet. Je to opravdu výborné. 

KRISTÝNA - Pohořelice
Jeden den jsem zavolala a druhý den mi pc už běžel jako hodinky! Určitě doporučuji, jelikož práce na opravě mého pc byla rychlá a příjemná! Jinde bych musela pc nechat v opravně minimálně týden a tady to bylo hned.

PAVEL - Rosice
Spustila se mi aktualizace na W10 a po aktualizaci se počítač pořád restartoval. Potřeboval jsem dodělat diplomku a nemohl jsem se dostat ani do počítače. Přijel snad za 20minut po zavolání a vyladil to tak, že počítač jede jako blesk. Za hodinku už jsem mohl pracovat.

JIRKA - Zbraslav
Bydlím sice daleko za Brnem, ale jako jediný PC servis ochotně přijel až ke mě domů a opravil vše ještě v den zavolání. Tak to má být

JANA - Brno
Nejlepší bylo, že jsem nemusela odpojovat dráty od počítače a tahat tu těžkou bednu do servisu. Příště už vím koho zavolat.


RychlePC.cz - PC Servis u Vás doma - Roman MARTINI na Firmy.cz