JAK?

Pár dobrých rad se vždy hodí, často jsou úsměvné, ale vyřeší většinu menších závad s počítačem. Ptejte se, rád Vám pomůžu.

Připojím. Opravím. Hotovo.

Potřebujete poradit?

MIRKA - Oslavany
Přijel za hodinu až domů. Vyměnil mi zdroj v počítači, vyčistil prach, odstranil viry. Za malou chvíli jsem měla vše opraveno.

Je to velmi jednoduché, stačí KLIKNOUT a otočit ZDARMA bez nutnosti registrace. otočíte. Vše česky a pohodlně na 3 kliknutí.
1) Nahrát
2) Otočit
3) Uložit
HOTOVO

Malware

13.04.2020

MALWARE - je škodlivý program nebo kód, který je škodlivý pro IT systémy.

Vyberte Blokovat a budete mít pokoj. Pokud jste již někdy vybrali Povolit tak se vám zobrazuji otravné vyskakovací reklamní oznámení. Zbavíte se jich tak, že zadáte v Google Chrome: chrome://settings/content/notifications?search=oznámení sjedete až dolů do sekce Povolit najdete stránky u kterých chcete Blokovat vyskakovací oznámení kliknete na...

4K video TEST

19.01.2020

Vyzkoušejte si dokonalý 8K a 4K obraz na Vašem monitoru, telefonu, nebo televizi.

Stereo TEST

19.01.2020

Vyzkoušejte si zda máte reproduktory na správné straně, zda Vám jedou jak mají, nebo zda jste si nasadili sluchátka správně.

Například můj web používá HTTPS a je zabezpečen certifikátem SSL a doména je zabezpečena technologií DNSSEC.

Když nejde počítač VYPNOUT, hlavně jej nevytahujte ze zásuvky!!! Existuje kouzelná trojkombinace kláves Ctrl+Alt+Del která vyvolá správce úloh, kde bude moci vypnout programy, které Vám zahltili PC a ten zatuhl.

Magické slovo RESTART opravdu funguje. Když zavoláte o pomoc s počítačem, téměř vždy se dozvíte, že máte všechny aplikace uzavřít a počítač restartovat. Tím se uvolní všechny zaseknuté programy a většina problémů je vyřešena. Nezapomínejte na RESTART opravdu Vám může pomoci.

Budete se asi smát, ale častým jevem, že nefunguje počítač, internet, WiFi a nebo tiskárna je vypnutá prodlužka. Věřte nebo ne, ale již mnohokrát jsem jel opravit počítač a po příjezdu jsem zapnul kouzelné červené tlačítko na prodlužce a vše bylo vyřešeno.

Jak se píše?

14.03.2019

@ zaviháč - Pravý Alt+V
# hashtag - Pravý Alt+X
& and - Pravý ALT+C

Denně vidím, že lidé používají různé podložky pod myš. Většinou jsou textilní nebo plastové a nejčastěji jsou potrhané, ušmudlané a plné nečistot.

Opravit počítač?

PEPAN - Čebín
Přijel velice rychle. S prací jsem byl velmi spokojen, Cena odpovídá kvalitě. Doporučuji

GABIKA - Rosice
Už jsem myslela, že mi notebook nikdo neopraví, ale podařilo se to a to přímo u mě doma. Jsem spokojená, rychle a kvalitně.

Měřit rychlost.

Instalovat programy?

DUŠAN - Slatina
Jezdí k nám pravidelně několik let. Už jsem si zvykl, že vždy když přezouvám kola na autě tak taky zavolám první pomoc, aby mi udělal pravidelnou kontrolu počítače. Mám notebook už 3roky a co má pořádnou údržbu tak běží pořád jako nový.

JANA - Zastávka
Nejrychlejší, nejkvalitnější a nejpříjemnější spolupráce, kterou jsem kdy s PC zařízením zažila!!! DOPORUČUJI!!!  

ALENA - Ostopovice
Měla jsem notebook tak zpomalený, že startoval 20 minut a strašně se sekal, přitom je skoro nový však nemá ani rok, už jsem chtěla kupovat nový. Našel mi tam snad několik tisíc virů a já nevím čeho ještě, odstranil je a počítač vyladil. Teď mi startuje ani ne minutu. Přitom tam nic neměnil, jen to prý pořádně vyčistil a vyladil.   

MARCEL - Rosice
Potreboval som ráno pripraviť pre kolegov prácu a vytlačiť podklady pre fakturáciu. Nikde som sa nemohol pripojiť s notebookom na internet. Prišiel za 20 minút, opravil počítač, potom zistil chybný wifi modul, tak ho ihneď nahradil novým, pripojil internet, nainštaloval bezdrôtovú tlačiareň a všetko už ide ako má. Super, ďakujem.


RychlePC.cz - PC Servis u Vás doma - Roman MARTINI na Firmy.cz