JAK?

Pár dobrých rad se vždy hodí, často jsou úsměvné, ale vyřeší většinu menších závad s počítačem.

Ptejte se, rád Vám pomůžu.

Připojím. Opravím. Hotovo.

PC SERVIS - Oprava počítačů u Vás doma nebo na dálku.
PC SERVIS - Oprava počítačů u Vás doma nebo na dálku.

Potřebujete poradit?

MIRKA - Oslavany
Přijel za hodinu až domů. Vyměnil mi zdroj v počítači, vyčistil prach, odstranil viry. Za malou chvíli jsem měla vše opraveno.

PEPAN - Čebín
Přijel velice rychle. S prací jsem byl velmi spokojen, Cena odpovídá kvalitě. Doporučuji

GABIKA - Rosice
Už jsem myslela, že mi notebook nikdo neopraví, ale podařilo se to a to přímo u mě doma. Jsem spokojená, rychle a kvalitně.

Měřit rychlost.

Instalovat programy?

DUŠAN - Slatina
Jezdí k nám pravidelně několik let. Už jsem si zvykl, že vždy když přezouvám kola na autě tak taky zavolám první pomoc, aby mi udělal pravidelnou kontrolu počítače. Mám notebook už 3roky a co má pořádnou údržbu tak běží pořád jako nový.

JANA - Zastávka
Nejrychlejší, nejkvalitnější a nejpříjemnější spolupráce, kterou jsem kdy s PC zařízením zažila!!! DOPORUČUJI!!!  

ALENA - Ostopovice
Měla jsem notebook tak zpomalený, že startoval 20 minut a strašně se sekal, přitom je skoro nový však nemá ani rok, už jsem chtěla kupovat nový. Našel mi tam snad několik tisíc virů a já nevím čeho ještě, odstranil je a počítač vyladil. Teď mi startuje ani ne minutu. Přitom tam nic neměnil, jen to prý pořádně vyčistil a vyladil.   

MARCEL - Rosice
Potreboval som ráno pripraviť pre kolegov prácu a vytlačiť podklady pre fakturáciu. Nikde som sa nemohol pripojiť s notebookom na internet. Prišiel za 20 minút, opravil počítač, potom zistil chybný wifi modul, tak ho ihneď nahradil novým, pripojil internet, nainštaloval bezdrôtovú tlačiareň a všetko už ide ako má. Super, ďakujem.


RychlePC.cz - PC Servis u Vás doma - Roman MARTINI na Firmy.cz